• O nas

Wszystko zaczęło się na początku 2016 roku, kiedy dwie muzyczne pasjonatki postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć coś, z czego będą dumne i czemu będą mogły się bez reszty poświęcić. Tak powstał projekt Nachspiel, który na początku był tylko festiwalowym wyzwaniem, a z czasem ewoluował w miejsce, gdzie inni muzyczni zapaleńcy piszą i rozmawiają o tym, co kochają najbardziej.

Nasze festiwalowe przygody wiele nas nauczyły i zmieniły punkt widzenia. Szukając najważniejszych informacji na temat każdego wydarzenia i pisząc o nich dla Nachspiela, zdałyśmy sobie sprawę, że w Internecie nie ma miejsca, które gromadziłoby wszystkie newsy na temat najnowszych ogłoszeń, lineupów, artystów czy samych miejsc, w których odbywają się festiwale. Dlatego naturalnym, kolejnym krokiem był EasyFest.

Tworzymy stronę, jakiej sami potrzebujemy. Piszemy artykuły, jakie sami byśmy chcieli czytać. Miejsce stworzone z pasji, ale nie tylko dla pasjonatów. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą młodą, która na festiwale jeździ głównie dla towarzystwa czy może jesteś starym festiwalowym wyjadaczem – na EasyFest każdy z Was znajdzie to, czego szuka.

W przeciwieństwie do Nachspiela, który był tylko naszym dzieckiem, EasyFest to twór, który ciągle się rozwija i zawdzięcza to wielu osobom. Wciąż szukamy osób, które tak jak my, żyją festiwalami muzycznymi i które uwielbiają pisać, mówić, pytać, nagrywać, robić zdjęcia. Nasi ambasadorowie dbają o to, żeby na stronie znalazły się wszystkie informacje, których potrzebujesz.

A to dopiero początek!

Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Ci festiwalowe życie. How about go?

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas