Festiwalowe teasery 2016

Festiwalowe teasery 2016 Festiwalowe teasery 2016

Kto nie uwielbia trailerów? Zapowiadają to, co najlepsze, oddają niesamowite emocje i sprawiają, że chcecie więcej. Oczywiście nie mówimy tutaj o trailerach filmowych - zapowiedzi festiwali mają swoją niszę, której raczej niszą nazwać nie można - od produkcji z efektami specjalnymi, których nie powstydziłby się Michael Bay, po krótkie filmy artystyczne, tylko dla kumatych.

Poniżej przedstawiamy Wam nasze ulubione teasery festiwalowe z zeszłego roku. How about go?

INTO THE WOODS 

Zaczynamy z grubej rury. Interesujący i wciągający film, ciekawa muzyka i bohaterzy. W filmie nie chodzi o nic, nie dowiadujemy się też, kto zagra, ale kogo to obchodzi po takim fajnym obrazku?

UP TO DATE

Teaserów Up To Date chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Co roku są genialne, więc przypomnimy Wam ten najnowszy. Możemy się założyć, że klipy z Miodkiem i Cinkiem znacie na pamięć.

BEYOND WONDERLAND

Mają rozmach, Amerykanie.

WEATHER FESTIVAL

Tak naprawdę pierwszy teaser, z którego można się dowiedzieć, jaki jest line-up.

CROATIA SUMMER FESTIVAL 

Kozy na You Tube? Nas śmieszy.

PRIMAVERA

Nasz zdecydowany faworyt. Przepiękna animacja i historia, w którą wplatają się nazwy występujących zespołów. I to całkiem logicznie! cudo.

HARD SUMMER FESTIVAL

Kolejny trailer, gdzie dźwignią jest dobre poczucie humoru. Dom wariatów, gdzie wszyscy podają się za Diplo i cytat “The internet goes offline you got to drink that wine.”, który już cała redakcja EasyFest wydziarała sobie na krzyżu zdobył nasze serca.

NEOPOP

Teaser idealnie wpisał się w trend tanecznych klipów - ogląda się super, jednak przy tak dynamicznym filmie, line-up schodzi na drugi plan.

P.S. Gdzie można dostać takie wdzianko?

Agata Hudomięt

Agata Hudomięt

Połowa projektu Nachspiel, gdzie najchętniej biega z aparatem albo mikrofonem. Spotkasz ją na Offie i Audioriver. I średnio zadowoloną na Openerze.